Nazwa forum

Opis forum


#16 2009-07-19 00:59:14

JacekC

Użytkownik

Skąd: Mysłowice
Zarejestrowany: 2009-06-30
Posty: 25
Punktów :   

Re: droga

spoko

Offline

 

#17 2009-07-22 16:49:39

tivi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-30
Posty: 29
Punktów :   -2 

Re: droga

Tomek, nie wiem jak i czysię dogadałeś z Jackiem w kwestii drogi, czy zgarniesz go skąś czy ja go zgarnę, w każdym razie taka sprawa:
ogólnie droga medzy katowicami a cieszynem, na odcinku przed Tychami właściwie aż do Pszczyny w piątkowe popołudnia jest masakryczna, sa duże korki przed miastami i w środki nich, do tego na bieząco przybywa remontów.
Dlatego proponuje przejrzyj sobie mapkę i pojedź tak:
lecisz na częstochowe potem Wschodnią Obwodnicą GOP na Dąbrowe Górniczą i za Mysłowicami odbijesz na Imielin ( w medzyczasie w Mysłowicach możesz zgarnąć Jacka z jakies stacji, bo On tam mieszka, dałem numer telefonu, dogadujcie sie)
i dalej lecisz już na Oświęcim, dalej Brzeszcze (w Brzeszach pamiętaj żeby nie lecieć na Pszczyne bo wrócisz na korki tylko na południe na Bielsko) Bestwinę i Bielsko. Wylecisz na 2 pasmówce przy Bielsku, nie wjeżdżasz nawet do miasta tylko lecisz na Cieszyn a to już wiesz jak dojechać do Jaworza.

Ja zawsze tez lece właśnie tą trasą na Bielsko bo jest zdecydowanie bardziej przejezdna, tyle że przyjeżdżam do Oświęcimia od strony Krakowa (Libiąża)

tyle, nara

Offline

 

#18 2009-07-23 08:32:11

zelekk

Administrator

Zarejestrowany: 2009-06-30
Posty: 27
Punktów :   

Re: droga

Spoko ok.
Wyjeżdżam z domu o 13 może chwilę przed będziemy się zdzwaniać po drodze.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.worldofnarutoshippuden.pun.pl www.pgs-dm.pun.pl www.fcpd.pun.pl www.rozrywka-dla-nastolatek.pun.pl www.bud.pun.pl