Nazwa forum

Opis forum


#1 2009-07-02 11:47:32

zelekk

Administrator

Zarejestrowany: 2009-06-30
Posty: 27
Punktów :   

Ekipa VW żarcie i alko

No właśnie.
Ustalona ekipa do auta to
TiVi
Jarek + Madzia
Jacek - kim kolwiek jesteś:)
żona ma + ja

Ponieważ Piotr poruszył temat już wcześniej pytania na które musimy sobie odpowiedzieć:
- zabieramy żarcie? - planujemy z Dorotą jakoś się przygotować, myślałem o jakiejś mielonce itp. Dorota może nawet zrobi słoiki ale to stoi pod znakiem zapytania

- alko? Nastawiamy się na miejscowe wino + rakija, czy jedziemy ze swoim?

Offline

 

#2 2009-07-02 12:07:04

tivi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-30
Posty: 29
Punktów :   -2 

Re: Ekipa VW żarcie i alko

zarcie jak najbardziej, ja pewnie tez jakies konserwy pozabieram, jakies chleby mozna zabrac, szynki popakowane hermetycznie, wode minaeralna tez by mozna wziac z 2 zgrzewki i jakis alkohol conajmniej na jakis czas zeby nie umrzec, to tez zalezy ile kto zadeklaruje bagazu i ile bedziemy miec miejsca. Za duzo tez nie ma co wiezc i obciazac samochodu.
Co do takich rzeczy jak chleby itp to mozna sie podeklarowac kto bierze ile zeby tez nie wiezc piekarnii ze sobą.

Offline

 

#3 2009-07-02 17:32:30

JacekC

Użytkownik

Skąd: Mysłowice
Zarejestrowany: 2009-06-30
Posty: 25
Punktów :   

Re: Ekipa VW żarcie i alko

z tytułu że ja pije głównie krople mietowe to bardziej myslę o żarciu niż piciu

a jeśli Tivi mnie jeszcze nie przedstawił to jestem jego mądrzejszym i piekniejszym kuzynem ;-)

Ostatnio edytowany przez JacekC (2009-07-02 17:33:53)

Offline

 

#4 2009-07-15 15:38:42

zelekk

Administrator

Zarejestrowany: 2009-06-30
Posty: 27
Punktów :   

Re: Ekipa VW żarcie i alko

Ej, Ma ktoś ponton??

Offline

 

#5 2009-07-15 18:16:37

tivi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-30
Posty: 29
Punktów :   -2 

Re: Ekipa VW żarcie i alko

Jaco - Ty kiedyś miałeś ? tzn. "kiedyś" - 10 lat temu

oprócz tego to trzeba by się dogadać co by kto wziął z jedzenia, żeby sie nei okazało że wszyscy potem wexmiemy po 2 bochenki chleba i cały tydzień będziemy się żywić tylko o chlebie i piwku (choć to przeciez nie najgorsza perspektywa:P)

z rzeczy które mi przychodza do głowy to:
-wody mineralne jakieś 2 zgrzewy
-chleby (z 6 dobrze wypieczonych można by wziąć)
-jakieś mięska zapasteryzowane
-wędliny - tu moge coś pozałatwiac, mam dostęp do bdb wedlin które dodatkowo pakują hermetycznie na miejscu przy mnie, więc jakieś podsuszane kiełbachy zapakowane to moga troche wytrzymać
-masła, mleka itp. bym raczje odradzał brac na podróż, ryzykowna sprawa, ew. jakieś jedno-dwa masła
-herbate,kawe, rolke srajtaśmy itp.

alkoholu chyba w swoim zakresie chociaż też mozna o tym dyskutować, z resztą sierpień będzie miesiącem modlitw o trzexwość narosu więc pić będziemy tylko przez kilka dni;)

coś jeszcze ?

dopytam się znajomego o lodówke turystyczną, może uda mi się pożyczyć elektryczną zasilaną na wejście zapalniczki

no, no to dopisujcie co Wam jeszcze przychodzi do głowy i potem trzeba się jakoś mądrze podzielić

Offline

 

#6 2009-07-16 09:03:26

JacekC

Użytkownik

Skąd: Mysłowice
Zarejestrowany: 2009-06-30
Posty: 25
Punktów :   

Re: Ekipa VW żarcie i alko

no, ja mam spory ponton. tzn taki średni ale sprawny. nie myślałem o nim bo sporo zajmuje. no ale jak mamy miejsce i chęci to można zabrać.

ja pewnie wezme jakieś puszki - mielonki, może jakiś pasztecik.
jak każdy weźmie jeden chleb to bedzie w sam raz.

Ostatnio edytowany przez JacekC (2009-07-16 09:06:56)

Offline

 

#7 2009-07-16 10:19:18

zelekk

Administrator

Zarejestrowany: 2009-06-30
Posty: 27
Punktów :   

Re: Ekipa VW żarcie i alko

Tak na prawde chodzi o dmuchany ponton na 2 osoby. Jak nikt nie ma to ja kupie bo chodza po 80zł na allegro. Taki ponton to dobra sprawa.

Odnośnie żarcia:
1)Myśle, że trzeba liczyć 1,5 litra na dzień na głowę. Będziemy przyjmować inne płyny.
2) Alko we własnym zakresie, i tak będziemy pili wspólnie.
3) Pieczywo - jestem za żeby każdy zabrał 1 chleb.
4) Lodówke mamy na stałe w aucie:) Sprawdze tylko czy działa.
5) Piotr ogarnij te mięsa i daj znać.

Offline

 

#8 2009-07-16 21:27:40

JacekC

Użytkownik

Skąd: Mysłowice
Zarejestrowany: 2009-06-30
Posty: 25
Punktów :   

Re: Ekipa VW żarcie i alko

ponton mam 3-osobowy na 260 kg. biore go. jutro jade nim popływać, to zobacze czy jest kompletny. tylko że niewiem czy Tivi da rade mnie zgarnąć z tym pontonem do auta.
z żarcia wezme ze dwie paczki makaronu świderków, słoik dźemu, no i coś z puszek, chleb itp

Offline

 

#9 2009-07-16 23:06:49

tivi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-30
Posty: 29
Punktów :   -2 

Re: Ekipa VW żarcie i alko

ja ogolnie bede z Jarkiem i Madzia lecial z Krakowa przez alwernie i na Oswiecim, wolalbym nie dobijac az pod Katowice/Myslowice i koniecznie ominac Tychy bo tam jest permanentnie korek, tak jak i potem w Pszczynie, takze dwu pas odpada, ja moge Cie wiec zgarnac albo z okolic Libiaza, Chranowa albo Oswiecima, albo z Bielska juz z PKP jakbys pociagiem dojechal
druga opcja jest taka zeby Cie juz Tomek zgarnal na jakies stacji przy obwodnicy Katowic, tam masz chyba najblizej i najwygodniejszy dojazd a Tomek i tak tamtedy bedzie leciec, a potem mozesz go poprowadzic na Mikolow, Zory i Pawlowice zeby ominac Pszczyne i Tychy, bo jezdze tamtedy czasem w piatki to jest masakra

Offline

 

#10 2009-07-16 23:29:57

JacekC

Użytkownik

Skąd: Mysłowice
Zarejestrowany: 2009-06-30
Posty: 25
Punktów :   

Re: Ekipa VW żarcie i alko

hahahaha
ktoś sobie wyobraża mnie jadącego pociągiem / autobusem / czy czymkolwiek z plecakiem turystycznym i zajebiście duzym pontonem??
Piotrek, do oświęcimia sie mogę dostać np w ten sposób że mnie tata podrzuci autem, tak jak już wczesniej mówiłem. i nie chodzi mi o to żebyś mnie zabierał z domu, tylko czy bedziesz mial miejsce w aucie na mnie i bagaż (w tym ponton). dobra, przesadziłem, zajebiście duży nie jest. ale w mojej hondzie zajmuje pół bagaznika.

teraz pytanie, bo niewiem. co to jest obwodnica katowic? trasa S1? możemy sie tak ugadac że mnie ojciec podrzuci na jakąś stacje i mnie Tomek zabierze, spoko. tak będzie bliżej.

jest nawet taka opcja że dojade swoim autem do jaworza.  ale to troche bez sensu.

Tomek, którędy jedziesz? jaką trasą, to powiem Ci gdzie mógłbym czekać.
zresztą, obadam se jutro wszystko na mapce i dam znać, teraz myśle tylko o żarciu i spaniu

Ostatnio edytowany przez JacekC (2009-07-16 23:35:40)

Offline

 

#11 2009-07-17 10:32:27

zelekk

Administrator

Zarejestrowany: 2009-06-30
Posty: 27
Punktów :   

Re: Ekipa VW żarcie i alko

Skoro ten ponton zajmuje pół bagażnika, to obawiam się że nie damy rady go zabrać. Kupiej jakiś mały 2 osobowy pontonik dmuchany i po zabawie.

Jade trasą Katowicką w strone Cieszyna. Standardowa trasa Warszawa - Cieszyn.

Wsiądź w pociąg a ja Cię zgarne w Częstochowie.

Szykujcie się na niezły żar w aucie. Myślałem że się rozpłynę przez ostatnie 2 dni.

Piotr o której będziecie w Jaworzu?? Musze ogarnąć o której wyjechać. Wyrobicie się na 18??

Mam nadzieje, że bagaże ogarniecie we czwartek tak żeby w piątek wsiąść do auta i jazda...

Jest sprawa... kupiłem zajebisty ponton wiec mamy z głowy. Ale mój zajebisty brat się nie bał i mi zajebał pompkę. - Pytanie, ma ktoś pompkę do takich wynalazków?? Niekoniecznie przenośny kompresor ale żeby to nie było ruskie iglo:)

Dajcie znać.

Offline

 

#12 2009-07-21 18:05:18

tivi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-30
Posty: 29
Punktów :   -2 

Re: Ekipa VW żarcie i alko

podrzuć jakiego typu jest wejście i tak jak sugerowałem - czy nie wystarczy samochodówka

Offline

 

#13 2009-07-21 23:25:57

JacekC

Użytkownik

Skąd: Mysłowice
Zarejestrowany: 2009-06-30
Posty: 25
Punktów :   

Re: Ekipa VW żarcie i alko

jak sie nie znajdzie inna pompka to moge wziac swoją. problem jest taki że jest mala, trzeba dymać nogą pół godziny zanim sie coś napompuje. wiec choćby mały kompresor samochodowy byłby lepszy.

Offline

 

#14 2009-07-23 07:50:06

tivi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-30
Posty: 29
Punktów :   -2 

Re: Ekipa VW żarcie i alko

dziś będę kupował świeżą pakowaną wędline, ktoś coś chce ? jakies zamówienia ?

ile ?

Ostatnio edytowany przez tivi (2009-07-23 07:50:26)

Offline

 

#15 2009-07-23 22:04:29

JacekC

Użytkownik

Skąd: Mysłowice
Zarejestrowany: 2009-06-30
Posty: 25
Punktów :   

Re: Ekipa VW żarcie i alko

i co z pompką ? brać moją małą? próbowałem kupić elektryczną ale narazie nie dostałem nigdzie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.worldofnarutoshippuden.pun.pl www.bud.pun.pl www.pgs-dm.pun.pl www.rozrywka-dla-nastolatek.pun.pl www.fcpd.pun.pl